Niedzielne biesiadowanie

W niedzielę 22 sierpnia radomszczanie mieli okazję do wspólnego biesiadowania. Wszystko za sprawą programu "Radosna biesiada" przygotowanego przez Miejski Dom Kultury w Radomsku.... ››

W niedzielę 22 sierpnia radomszczanie mieli okazję do wspólnego biesiadowania. Wszystko za sprawą programu "Radosna biesiada" przygotowanego przez Miejski Dom Kultury w Radomsku.

 

Biesiadę poprowadził dla wszystkich Bogdan Wąchała - aktor i konferansjer z częstochowskiego teatru Małgo. Zaprezentował on na scenie najpopularniejsze biesiadne przeboje - nie mogło zabraknąć takich piosenek jak "Szła dzieweczka do laseczka" czy "Maniuszka". W programie znalazł się również czas na skecze oraz zabawy dla publiczności.

 

Zgromadzeni na placu 3 Maja radomszczanie z zainteresowaniem przysłuchiwali się kolejnym piosenkom. Znaleźli się też tacy, którzy przytupywali w rytm muzyki, najodważniejsi wyszli natomiast na "parkiet" tuż przed sceną.

 

A już za tydzień, w ostatni wakacyjny weekend, czeka nas moc atrakcji. Wszystko za sprawą Radomsko Open by Night. Już dziś zapraszamy!

Więcej o:
biesiada mdk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE