Niedługo nowe ulice na Kowalowcu zostaną przyłączone do gazu. Tak twierdzi radny Bugdal

Niedługo nowe ulice na Kowalowcu zostaną przyłączone do gazu. Tak twierdzi radny Bugdal

Jak informuje radny miejski Kamil Bugdal, już niedługo na Kowalowcu kolejne ulice zostaną przyłączone do sieci gazowniczej. Prace mają ruszyć pod koniec wakacji lub na początku września, a mieszkańcy mają uzyskać dostęp do „niebieskiego paliwa” jeszcze jesienią tego roku.

Wczoraj wieczorem Kamil Bugdal opublikował na swoim facebookowym profilu post, w którym pisze o planach przyłączenia 5 ulic na Kowalowcu do sieci gazowniczej. Są to: ul. św. Rocha, ul. Kochanowskiego, ul. Tuwima, ul. Broniewskiego oraz ul. Wierzyńskiego.

Źródło: BugdalzWami.pl

- To oznacza, że już jesienią będziecie Państwo ogrzewali swoje domy niebieskim paliwem. Wobec problemów z wyłonieniem wykonawcy prac na tę część osiedla i kolejnych aneksów cieszy, że mieszkańcy całego kwartału między ulicami Kochanowskiego, a Kopernika i Św. Rocha a Słowackiego będą mogli odetchnąć pełniejszą piersią, bo powietrze będzie czystsze – pisze.

Radny informuje, że obecnie trwa opracowywanie projektu przyłączy, natomiast właściwe prace mają rozpocząć się sierpniu lub we wrześniu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, gaz do mieszkańców Nowego Kowalowca popłynie w październiku tego roku.

- Trzymam kciuki za szybkie uporanie się z niezbędnymi formalnościami i pracami budowlanymi – dodaje Bugdal.

Więcej o:
bugdal kamil bugdal rada miejska w radomsku gaz kowalowiec
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE