Niebanalne życzenia noworoczne. Podziel się z innymi!

Przed nami Nowy Rok, a co się z tym wiąże - wysyłanie noworocznych życzeń do swoich rodzin czy znajomych. Jakie życzenia złożyć, żeby nie otrzeć się o kicz i wykazać się... ››

Przed nami Nowy Rok, a co się z tym wiąże - wysyłanie noworocznych życzeń do swoich rodzin czy znajomych. Jakie życzenia złożyć, żeby nie otrzeć się o kicz i wykazać się niebanalnością oraz wyróżnić się pomysłowością?


W ostatnich latach tradycja składania noworocznych życzeń została, niestety, zbanalizowana. Zamiast składać życzenia osobiście, zaczęliśmy masowo wysyłać je za pomocą smsów, e-maili oraz w wiadomościach prywatnych na portalach społecznościowych. Idąc na łatwiznę, nie wymyślamy ich sami, ale znajdujemy je z w zasobach  Internetu, bez sensu kopiujemy i wysyłamy do wszystkich naszych znajomych. W minione święta osobiście dostałem takiego smsa metodą kopiuj - wklej  podpisanego  " ... życzy Gosia", a nadawcą tej wiadomości był mój dobry kolega ... Można się albo na to obrażać, albo postarać się, żeby w takich okolicznościach wyróżnić się z tłumu.I do tego zachęcamy Czytelników Radomsko24.pl. Chcielibyśmy, żebyście napisali w komentarzach takie życzenia, którymi warto się dzielić (można je też wysłać na: jacek@radomsko24.pl, opublikujemy je wtedy w tym artykule). Może macie w swoich telefonach czy skrzynkach mailowych  takie życzenia, które otrzymaliście i zrobiły na Was wielkie wrażenie? I takie, które sami chcecie wysłać do bliskich? To wspaniała okazja, żeby zainspirować innych i pokazać im, że chcieć to móc, a wysyłanie noworocznych życzeń może być przeżyciem, a nie tylko zwykłą  formalnością.

Więcej o:
radomsko życzenia
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE