Nie jesteśmy w piaskownicy, gdzie Krzysiu nie lubi Ani

Nie jesteśmy w piaskownicy, gdzie Krzysiu nie lubi Ani Fot. Zbigniew Kołaczkowski

- Czy pogratulował Pan kunsztu wyczucia i takiej przebiegłości politycznej poseł Annie Milczanowskiej? Takim pytaniem rozmowę na portalu Radomsko24.pl z gościem programu „Staszczyk niezależnie”, Krzysztofem Zygmą - przewodniczącym Rady Powiatu Radomszczańskiego, rozpoczął gospodarz programu. Odpowiedź była bardzo krótka. Tak.

12 maja, kilkanaście godzin po informacji o zerwaniu przez stowarzyszenia Razem dla Radomska i Wspólny Samorząd koalicji z PO w mieście i powiecie, szefowie ugrupowań, czyli prezydent Radomska Jarosław Ferenc oraz starosta Beata Pokora poinformowali o podpisaniu umowy koalicyjnej z PiS, reprezentowanym przez poseł Annę Milczanowską. Koalicja z Platformą Obywatelską została zerwana. Dzisiaj działacze Platformy Obywatelskiej nie kryją rozczarowania. Uważają, że prezydent dokonał wolty, a nawet oszukał radomszczan. Z taką narracją dzisiaj nie zgadza się Krzysztof Zygma - jeden z czołowych kiedyś krytykantów poczynań prezydent a później poseł Anny Milczanowskiej.

- My nie jesteśmy dziećmi w piaskownicy, gdzie Krzysiu nie lubi Ani, a Ania nie lubi Krzysia. Jesteśmy osobami dorosłymi i odpowiedzialnymi. To nie ma znaczenia, czy lubię Annę Milczanowską. Teraz razem musimy współpracować dla dobra naszego miasta i powiatu - komentuje Krzysztof Zygma, przewodniczący Rady Powiatu Radomszczańskiego.

Cała rozmowa z Krzysztofem Zygmą, na portalu Radomsko24.pl, w poniedziałek 12 lipca o godz. 19.45.

Więcej o:
radomsko radomsko24 staszczyk niezależnie krzysztof zygma
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE