Neo-nówka w Radomsku

W niedzielne popołudnie 3 października na scenie MDK wystąpił kabaret „Neo-nówka”, z programem „Sex, alkohol i książki”. Zgodnie z zapowiedziami tych ostatnich było najmniej. Roman... ››

W niedzielne popołudnie 3 października na scenie MDK wystąpił kabaret „Neo-nówka”, z programem „Sex, alkohol i książki”. Zgodnie z zapowiedziami tych ostatnich było najmniej.

 

Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki potwierdzili swoim występem, że obecnie są najśmieszniejsi w kraju. Tekstami skeczów i piosenek rozbawili publiczność do łez, ponadto tak rozruszali radomszczan, że wszyscy bawili się na stojąco!

 

Kabareciarze byli świetnie przygotowani do występu, wiedzieli, co się u nas w mieście dzieje. W takcie programu przewinęły się m.in. tematy galerii, kamienic przy Kościuszki, były też dziewczyny ze Strzałkowa, autostrada do… Okrajszowa i komentarze odnośnie sufitu naszego MDKu, a dokładnie obawy czy coś z niego nie spadnie.

 

Występ kończyły owacje na stojąco i podwójny bis z niezapomnianym skeczem „Polacy w Niebie”. Dla wszystkich fanów mamy dobrą wiadomość: obiecali że wrócą.

Więcej o:
mdk kabaret
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE