Nauczycielki z Hiszpanii w Przedszkolu nr 2

Publiczne Przedszkole nr 2 w Radomsku bierze udział w unijnym projekcie Tik- Dwójka czyli nowe technologie w przedszkolu. W jego ramach dzieci uczęszczające do placówki miały możliwość skorzystania z zajęć prowadzonych nauczycielki z Hiszpanii.

Celem projektu jest nie tylko poszerzenie i uatrakcyjnienie oferty edukacyjnej przedszkola, ale także, a może w głównej mierze kompetencji językowych zarówno dzieci, jak i nauczycieli.

Od kilku dni w Radomsku goszczą dwie nauczycielki (Magdalena Perez i Maria Lozano) ze szkoły podstawowej w Yecla, hiszpańskiego miasta w prowincji Murcja. Obie panie opowiedziały przedszkolakom z Radomska, jak wygląda ich szkolna rzeczywistość, same też mogły zobaczyć Polskę i nasze realia.

Dla dzieciaków takie zajęcia są niezwykle ciekawe. Pomagają im poznawać język angielski, a także współpracować w grupie.

Stworzenie nowoczesnego i dynamicznego środowiska, otwartego na nowe metody pracy i współpracę z innymi instytucjami edukacyjnymi – ten cel dyrekcji i kadrze Publicznego Przedszkola nr 2 z pewnością udaje się z powodzeniem realizować.

Więcej o:
przedszkole nr 2 radomsko hiszpania projekt erasmus
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE