Natalia Dudek i Agata Sobieraj na podium Pucharu Europy karate Kyokushin

Natalia Dudek z Klubu Karate Randori, została dwukrotną medalistką Pucharu Europy zdobywając w konkurencji kumite drugie oraz w konkurencji kata trzecie miejsce. Na podium stanęła także Agata Sobieraj.

Przez weekend (24-25 listopada) w Warszawie, zawodnicy Klubu Karate Randori trenowani przez sensei Michała Błacha (2 DAN), walczyli o Puchar Europy karate Kyokushin. Zawodnicy startowali w konkurencji kata oraz kumite z możliwością stosowania wszystkich technik, również na strefę głowy przeciwnika. W zawodach wzięło udział ok. 450 zawodników z 19 krajów m.in. z Łotwy, Słowacji, Rosji, Hiszpanii, Ukrainy, Czech oraz Polski.

Największy sukces odnotowała Natalia Dudek, która została dwukrotną medalistką Pucharu Europy, zdobywając w konkurencji kumite drugie oraz w konkurencji kata trzecie miejsce. Agata Sobieraj wywalczyła trzecie miejsce w konkurencji kumite.

Marta Łysik oraz Karol Kopczyński po stoczeniu zaciętych walk dotarli do 1/4 finału.