Najlepsze upominki dla Twojego pupila

Najlepsze upominki dla Twojego pupila

Według danych statystycznych, w polskich domach mieszka łącznie ponad 10 milionów psów i kotów. Domowi pupile są zatem wręcz członkami rodzin i towarzyszami codziennego życia dla dużej części Polaków. Na 8 sierpnia przypada Międzynarodowy Dzień Kota, natomiast na 26 sierpnia – Międzynarodowy Dzień Psa. To doskonała okazja do tego, aby odwdzięczyć się za codzienne towarzystwo i wierność drobnym upominkiem. Zobacz pomysły na najlepszy upominek dla Twojego pupila!

Prezent dla kota

Podstawowym wyposażeniem każdego właściciela kota jest drapak. W sklepie Podaruje https://podaruje.com/ dostępnych jest wiele modeli o różnych rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz wielkość wyposażenia zarówno do potrzeb pupila, jak też ilości miejsca w pomieszczeniu. Składają się one z piętrowego legowiska i budki, w której zwierzak może się schować. Zwisająca piłeczka zachęci kota nie tylko do wypoczynku, ale też do zabawy. Słupki pokryte są sizalem, który doskonale nadaje się do drapania. W zestawie znajdują się też m.in. śruby oraz klucz imbusowy, w związku z czym nie będziesz potrzebować żadnych dodatkowych narzędzi do montażu wyposażenia. Ciekawym wyborem, który zarówno spodoba się zwierzakowi, jak też urozmaici wnętrze, jest legowisko w kształcie donuta. Jest ono wykonane z filcowej tkaniny, która jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Miejsce dla kota znajduje się zarówno w środku donuta, jak też na nim, dzięki czemu będzie to doskonały prezent nie tylko dla jednego, lecz także dla dwójki pupili. Po rozpięciu zamka łatwo dostaniesz się do wnętrza, aby wyczyścić legowisko po kocim wypoczynku.

Prezent dla psa

Właściciel psa nie obejdzie się bez funkcjonalnej smyczy na wspólne spacery. W sklepie Podaruje znajdziesz m.in. modele automatyczne przeznaczone nawet dla dużych osobników, ważących do 50 kg. Ergonomiczna, antypoślizgowa rączka sprawia, że nawet silny, większy pies nie wymknie się podczas spaceru. Praktyczny jest też przycisk hamowania, dzięki któremu w ułamku sekundy smycz przestaje się rozwijać, uniemożliwiając oddalanie się zwierzaka. Taśma jest w stanie rozciągnąć się nawet do 8 metrów, więc zwierzę ma możliwość swobodnego ruchu i eksplorowania otoczenia podczas wspólnych wyjść. Jeśli masz problem z zachowaniem swojego psa i próbujesz nauczyć go pewnych zachowań lub też jest to wyjątkowo aktywny ruchowo zwierzak, z którym przygotowujesz się do pokazów czy zawodów, przydatna okaże się obroża treningowa. Dzięki sygnałowi świetlnemu, dźwiękowemu oraz wibracjom dostępne są różne, skuteczne oraz, co bardzo ważne, bezpieczne dla zwierzęcia tryby treningu. Dzięki temu Twój czworonożny kompan łatwiej przyswoi podstawowe komendy, a także oduczy się gryzienia, szczekania na przechodniów lub inne psy, czy też kopania w ziemi. Wyposażeniem steruje się przy pomocy intuicyjnego pilota z wyświetlaczem LCD o zasięgu na otwartym terenie do 300 m.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE