Najlepsze biurko z regulowanym blatem

Najlepsze biurko z regulowanym blatem

Biurka regulowane są coraz częściej wybierane zarówno przez właścicieli przytulnych biur w domowym home office, jak i przez pracowników biurowych czy posiadaczy firm, którzy chcą jak najlepiej zadbać o komfort i zdrowie swoich podwładnych. Dlaczego warto zdecydować się na wybór takiego biurka?

Do niewątpliwych zalet biurek z regulacją zalicza się fakt, że można przy nich pracować w każdej pozycji, znacznie odciążając plecy. Modele tego rodzaj umożliwiają wygodną pracę na siedząco przy krześle o dowolnej wysokości oraz na stojąco. Kilkudziesięciocentymetrowa regulacja umożliwia także bezproblemowe dostosowanie wysokości blatu dla osób o różnym wzroście, co jest ważne w przypadku, gdy przy jednym biurku pracuje kilka osób.

Jako kolejną z zalet można wskazać także fakt, iż jest to świetny wybór do pokoju dziecięcego. Biurko z regulacją wysokości umożliwia zapewnienie dziecku wygodny przy odrabianiu lekcji, graniu w gry komputerowe czy spędzaniu czasu przy lekturze. Dzięki zmianie wysokości, tego rodzaju biurko dla dzieci, może być z powodzeniem używane przez wiele lat. Kiedy dziecko urośnie, biurko urośnie razem z nim – wystarczy podwyższyć blat na odpowiednią wysokość. Dzięki temu mogą z niego korzystać wszyscy domownicy.

Biurko dla dzieci z regulowanym blatem umożliwia pracę na stojąco lub siedząco. Można je doskonale dopasować do pokoju każdego dziecka a także nastolatka – stelaż jest biały lub czarny, natomiast blat występuje w wielu kolorach oraz wzorach, dzięki czemu doskonale nada się także do pokoju dla nastolatka.

W czasach, kiedy tradycyjne biurko wykonane z płyty wiórowej kosztuje dokładnie tyle, co biurko z regulowanym blatem, wybór jest bardzo prosty. Dzięki niemu zaoszczędzisz sporo pieniędzy a także zadbasz o komfort i zdrowie swojego dziecka.

Mając na uwadze prawidłową postawę w pracy, nie zapomnijmy o wygodnym i zarazem ergonomicznym krześle biurowym. Połączenie biurka elektrycznego, gdzie w każdym momencie możemy dopasować wysokość blatu do naszego wzrostu, a także używać go do pracy stojącej z ergonomicznym krzesłem biurowym, zapewnia odpowiednią postawę.

Ergonomiczne krzesło biurowe jak i biurko regulowane kupisz w UMSTAHL, wejdź na stronę, lub zadzwoń

Biurka elektryczne które szczególnie polecamy to:

  • ZB-50 - tanie biurko regulowane
  • ZB-120 - najlepszy stosunek cena/jakość
  • ZB-200 - biurko z regulacją wysokości bez kompromisów, zaawansowany sterownik, system antykolizyjny, dwa silniki.

Krzesła biurowe cieszące się największym zainteresowaniem to:

  • Shine EFG 100W
  • Kivi EFG 201W
  • Ergoshape ES100
Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE