Najgorzej, gdy polityka miesza w sporcie

Najgorzej, gdy polityka miesza w sporcie Fot. M. Kołaczkowski

Jeszcze kilka miesięcy temu wszystko wskazywało, że drużyna siatkarska METPRIM Volley Radomsko to dobrze naoliwiona maszyna, a spadek do III ligi to wypadek przy pracy.

W kwietniu nastąpiło, jak twierdzą miłośnicy siatkówki w Radomsku, trzęsienie ziemi w klubie, a zmiany miały podłoże polityczne. W roli głównej rozgrywający poseł PiS Krzysztof Ciecióra. 

Do naszej redakcji napłynęły też informacje - i tu cytat: „że obecny poseł Krzysztof Ciecióra, który to najpierw pod polityczną publikę i poparcie w wyborach tworzył radomszczański sportowy projekt a teraz awanturuje się i drastycznie wyrzuca członków. Rozbija cały klub za brak poparcia w wyborach a samego prezesa równa z błotem za poparcie Łukasza Więcka”.

- Chyba mało kto wie, że odbyły się dwa walne zebrania. 19 i 22 kwietnia o czym opinia publiczna nie była informowana - zdradza Paweł Kowalczyk, członek i założyciel klubu Volley Radomsko.

O zakulisowych i politycznych zabiegach w klubie opowie były prezes Paweł Kowalczyk w środę 22 maja na portalu Radomsko24.pl. Premiera programu „W Temacie” o godzinie 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk paweł kowalczyk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE