Radomsko, Łódzkie 17.2o środa, 19 Czerwca 2019
ważne informacje

Nagrody dla sportowców

Sport i rekreacja
Tomasz Kolmasiak

Nagrody pieniężne za osiągnięte wyniki sportowe otrzymali dzisiaj w Starostwie Powiatowym zawodnicy z klubów działających na terenie powiatu.

Uroczyste wręczenie nagród pieniężnych oraz dyplomów odbyło się 19 grudnia w w Starostwie Powiatowym w Radomsku. Wręczenia dokonali: wicestarosta powiatu Jakub Jędrzejczak oraz naczelnik wydziału edukacji Grzegorz Szymczak. - Dla nas ważne jest, co się dzieje w sporcie. Sport na terenie powiatu będzie nas dalej bardzo interesował. Dlatego bardzo dziękuję za wasze dokonania, za wasze starania i polecam na przyszłość równie ambitne zachowanie - mówił podczas uroczystości wicestarosta Jędrzejczak.

Nagrody został przyznane za osiągnięte wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym dla osób fizycznych zrzeszonych w klubach sportowych lub stowarzyszeniach mających swoją siedzibę lub działających na terenie naszego powiatu. Nagrody przyznano 17 młodym sportowcom z klubów: LKS Dobryszyce, UMLKS Radomsko (sekcja podnoszenia ciężarów), LUKS Strzałków.

Przyznano także nagrody dla trenerów, dzięki którym młodzi ludzie mogą osiągać dobre wyniki i reprezentować powiat radomszczański na arenie krajowej, ale również międzynarodowej. Nagrodzono Sebastiana Ołubka z LKS Dobryszyce, Sławomira Berę z UMLKS Radomsko oraz Daniela Wróblewskiego z LUKS Strzałków. Nagrody dla zawodników i trenerów wyniosły od 250 zł do 900 zł na osobę i zostały przyznane za działalność sportową w okresie: 1 listopada 2017 - 31 października 2018.

Nagrodzeni sportowcy:

Monika Szymanek - LKS Dobryszyce
Łukasz Hyla - LKS Dobryszyce
Olaf Pasikowski - LKS Dobryszyce
Patryk Barański - LKS Dobryszyce
Oliwia Śledzińska - LKS Dobryszyce
Dorota Kubica - LKS Dobryszyce
Klaudia Głąb - LKS Dobryszyce
Jakub Gocałek - LKS Dobryszyce
Katarzyna Żabińska - LKS Dobryszyce
Klaudia Winkler - LKS Dobryszyce
Honorata Kołosowska - LKS Dobryszyce
Karol Kołosowski - LKS Dobryszyce
Łukasz Centkowski - UMLKS Radomsko (sekcja podnoszenia ciężarów)
Oliwia Drzazga - UMLKS Radomsko (sekcja podnoszenia ciężarów)
Cezary Bączek - UMLKS Radomsko (sekcja podnoszenia ciężarów)
Aleksandra Bartosik - UMLKS Radomsko (sekcja podnoszenia ciężarów)
Jakub Bracki - LUKS Strzałków

komentarze