Nadleśnictwo Radomsko proponuje cykl wycieczek rowerowych

Nadleśnictwo Radomsko proponuje cykl wycieczek rowerowych

Leśnicy proponują wycieczki rowerowe po terenie nadleśnictwa Radomsko.

- W związku z tym, że obserwujemy, iż wiele osób zostało na wakacje w kraju i widzimy bardzo duży ruch turystyczny na terenie naszego nadleśnictwa, zachęcamy do wycieczek rowerowych po terenie nadleśnictwa Radomsko – mówi Iza Randak z nadleśnictwa Radomsko.

Każda trasa, która ukazuje się co poniedziałek jest ok. 20 km propozycją spędzenia czasu na rowerze w pięknych okolicznościach przyrody. Dodatkowo, trasa jest opracowana tak, aby była pętlą i zaczynała i kończyła się w miejscu, gdzie można dojechać samochodem.

Wszystkie trasy są dostępne w mapach Google, więc można pobrać i wgrać je sobie na telefon tak, aby nie błądzić. Dodatkowo przy każdej trasie dostępny jest do ściągnięcia plik KML, który można wgrać do wielu aplikacji mapowych np. mBDL.

Każda trasa zawiera w sobie też nietuzinkowe pytanie. Planowany jest cykl 8 tras. Każdy, kto odpowie poprawnie na 5 z 8 pytań otrzyma po zakończeniu akcji przepięknie ilustrowany Przewodnik turystyczny po Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi.

Więcej o:
nadleśnictwo radomsko wycieczki rowerowe radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE