Nabór wniosków ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Nabór wniosków ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Fot. archiwum

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku ogłasza trzeci nabór wniosków dla osób niepełnosprawnych zarejestrowanych w PUP w Radomsku jako bezrobotne lub poszukujące pracy niepozostające w zatrudnieniu o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo działalności w formie spółdzielni socjalnej.

Wnioski będą przyjmowane od 23 do 31 sierpnia 2021 r. Osoba niepełnosprawna zarejestrowana w PUP w Radomsku jako bezrobotna lub poszukująca pracy niepozostająca w zatrudnieniu może otrzymać jednorazowo środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podjęcie działalności gospodarczej, rolniczej albo w formie spółdzielni socjalnej.

Osoby zainteresowane otrzymaniem dotacji powinny złożyć, w ogłoszonym terminie naboru, wniosek wraz z wymaganymi załącznikami, który jest dostępny w siedzibie Urzędu (Radomsko, ul. Tysiąclecia 2) lub na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl w zakładce Dokumenty do pobrania.

UWAGA: złożenie wniosku musi być obowiązkowo poprzedzone wizytą u swojego doradcy klienta.

Udzielone dotacje będą finansowane ze środków PFRON m. in. w ramach programu „Aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku” dofinansowanego ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze G.

Informacje na temat ogłoszonych naborów można uzyskać w siedzibie Urzędu pokój nr 26 lub dzwoniąc pod numer tel. 44 683 73 54 do 56, 58, 62 wew. 38.

Więcej o:
PUP Radomsko Radomsko Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku nabór
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE