Nabór wniosków na rozkręcenie firmy

Nabór wniosków na rozkręcenie firmy Fot. ilustracyjne/pixabay.com

Ostatni ww tym roku nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej. Nabór i termin jest krótki, ale to z tego względu, że PUP musi wydać środki do końca roku.

W związku z powstałymi oszczędnościami i zbliżającym się końcem roku, Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje, że w terminie od 10 do 12 grudnia 2019 r. będą przyjmowane wnioski od osób bezrobotnych zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej. Środki będą przyznawane na działalność prowadzoną na terenie powiatu radomszczańskiego. Maksymalna kwota o jaką może wnioskować osoba bezrobotna w 2019 r. to 24 000,00 złotych a Urząd dysponuje jeszcze kwotą na udzielenie 5 dotacji. Ważne: przyznane środki muszą zostać wypłacone jeszcze w 2019 r.

O przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej może się ubiegać osoba, która jest zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (lub Filii w Przedborzu) jako bezrobotna, a udzielenie wsparcia w postaci w/w dotacji wynika z Indywidualnego Planu Działania.

Osoby bezrobotne zainteresowane złożeniem wniosku o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą wziąć udział w zajęciach przygotowanych przez pracowników PUP w Radomsku nt. „Wypełnianie wniosku o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej”. Spotkanie odbędzie się w dniu 10 grudnia (wtorek) o godzinie 9.00. Zapisy na zajęcia będą przyjmowane u doradców klienta indywidualnego.

Szczegółowe informacje można również uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku w pok. nr 26 oraz pod nr tel.: 44 683 73 56 do 58 wew. 38.

Więcej o:
pup radomsko powiatowy urząd pracy w radomsku urząd pracy w radosmku
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE