Na tym turnieju musisz być

Fot. M. Kołaczkowski

22 stycznia w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku odbędzie się Puchar Niezdobywców Pucharów. Rywalizacja sportowa rozpocznie się o godz. 10.00. Organizatorami piłkarskiego turnieju charytatywnego są AKP ForBet Pogrom Radomsko, Stowarzyszenie „Wspólny Samorząd” i „Czarny Radomsko”.

Co to za turniej zastanawiacie się? Starsi kibice z pewnością pamiętają, że wiele lat temu profesjonalne drużyny z Europy rywalizowały w Pucharze Zdobywców Pucharów. Drużyna Pogrom Radomsko, jest w pełni drużyną amatorską. Zmienili nazwę europejskich rozgrywek na lokalne potrzeby i będą rywalizować o Puchar Niezdobywców Pucharów. Oprócz turnieju piłkarskiego organizatorzy akcji przygotowali szereg innych atrakcji.

Ale uwaga. Celem turnieju jest nie tylko rywalizacja sportowa. To również pomoc dla Nadii Sierakowskiej, która walczy o życie z poważną chorobą.

W poniedziałek 17 stycznia, gośćmi portalu Radomsko24.pl, będą organizatorzy turnieju Marcin Półrola i Mateusz Bitnerowski. Premiera w programie „Staszczyk niezależnie”, o godzinie 19.45.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk marcin półrola mateusz bitnerowski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE