Na ratunek Miłoszkowi. Na koncie zbiórki jest już 1 mln zł!

Na ratunek Miłoszkowi. Na koncie zbiórki jest już 1 mln zł!

Trwa walka o życie Miłoszka Małysa. Stan malucha drastycznie się pogorszył – jego serce przestaje być wydolne. W każdej chwili może się zatrzymać. Szpitale w Europie odmówiły kwalifikacji do operacji. Została ostatnia nadzieja – klinika w Stanford w USA. Na to potrzeba 1,5 mln zł. Dobra wiadomość jest taka, że udało się zebrać już 1 mln zł!

Żeby zebrać potrzebne pieniądze na ratowanie życia dziecka, organizowana jest zbiórka w serwisie siepomaga.pl czy licytacje na Facebooku. Pomoc zadeklarowała także wicemistrzyni olimpijska Zofia Andrejczyk, przekazując swój srebrny medal. Zlicytowano go za 200 tys. zł.

W niedzielę, 22 sierpnia, na terenie Galerii Radomsko odbędzie się Piknik charytatywny „RaDOMsko dla Miłka”. Piknik rozpocznie się o godzinie 14.00. W programie: animacje i zumba kids dla dzieci, trampoliny i fitness z Justyną, maraton Zumba Fitness, pokaz ratownictwa medycznego i straży pożarnej, pokaz zabytkowych aut i wiele innych atrakcji. Ponadto kiermasz ciast, kuchnia polowa, grill, stoisko z fantami, turniej FIFA i fotobudka.

Więcej o:
miłosz małysa ratunek operacja miłosz małysa
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE