Na meczu RKS przy Brzeźnickiej 26 „Zjednoczone szkoły i wszystkie dzielnice”

Na meczu RKS przy Brzeźnickiej 26 „Zjednoczone szkoły i wszystkie dzielnice”

Na murawie RKS Radomsko wygrał (4 listopada ) ze Zjednoczonymi Stryków 4:1 (1:0), a na trybuny klub przyciągnął młodzież z radomszczańskich szkół podstawowych.

Klub od kilku tygodni zachęcał uczniów i nauczycieli z podstawówek do przyjścia na stadion i dopingowania drużynie RKS akcją „Wygraj żółto-niebieskie mikołajki”, o której pisaliśmy w tym artykule. Po przeliczeniu młodzieży i zastosowaniu współczynnika nagroda za obecność powędruje do społeczności PSP nr 8 w Radomsku.

W sobotnim spotkaniu bramki dla RKS Radomsko w meczu ze Zjednoczonymi Stryków zdobyli najskuteczniejsi gracze zespołu Juliusz Molis w 38. i 83. min. i Bartosz Machaj w 62 min. oraz Kajetan Misztalski w 87. Honorowe trafienie dla gości z rzutu karnego w 90. min. zalicza Adam Patora. Pod koniec spotkania mały pokaz fajerwerków dla kibiców.

RKS Radomsko: M. Zelenskyi – O. Siuda, D. Hrynkiv, B. Machaj, F. Bednarski, W. Płaneta, J. Molis, M. Gołda, K. Cnotalski, Lucas, St. Domaniecki
Zjednoczeni Stryków: B. Pawlak – M. Dembiński, M. Juraś, K. Skawiński, W. Skawiński, M. Zimoń, K. Jakubowski, P. Miarka, R. Waszczak, A. Patora, Sz. Młynarczyk

Po 15. kolejkach w IV lidze RKS na koncie ma 28 punktów. Do lidera z Aleksandrowa Łódzkiego traci już tylko 3 punkty. Runda jesienna powoli dobiega końca. Przed zespołem z Radomska jeszcze mecze ze Szczerbcem Wolbórz (wyjazd) i ŁKS III Łódź (domowe).

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE