Na konferencji w ZSDiOŚ w Radomsku mówiono o logistyce przyszłości

Na konferencji w ZSDiOŚ w Radomsku mówiono o logistyce przyszłości Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

We wtorek, 27 lutego 2024 r. w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku odbyła się już po raz XV Konferencja Logistyczna ph. „Logistyka przyszłości”.

Od pierwszej edycji konferencji towarzyszy misja promocji wśród uczniów klas VIII szkół podstawowych z regionu edukacji w klasach logistycznych w radomszczańskim „Drzewniaku”. Do wyboru zawodu logistyka zachęcał przybyłą młodzież naczelnik Wydziału Edukacji Andrzej Kucharski. Podczas inauguracji podkreślił wzrost znaczenia branży logistycznej na obecnym rynku pracy i stale rosnące zapotrzebowanie pracodawców na specjalistów w tej dziedzinie.

W ramach wydarzenia na uczestników czekało wiele ciekawych atrakcji, wśród których znalazły się gry: terenowa i logistyczna, konkursy oraz warsztaty. Uczniowie mogli również skorzystać z wirtualnej strzelnicy.

Na zakończenie konferencji nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów nieodmiennie towarzyszących konferencjom. Nagrody wręczała wicestarosta Małgorzata Lewandowska i dyrektor ZSDiOŚ - Aleksandra Glinka.

- Konferencja logistyczna stała się już tradycją w tej szkole. To bardzo dobrze, bo technik logistyki to zawód przyszłości. Zachęcam was do wyboru tego kierunku edukacji, bo z pewnością jest on gwarancją atrakcyjnego zawodu – mówiła do uczestników konferencji wicestarosta.

Więcej o:
radomsko zsdioś radomsko drzewniak radomsko konferencja logistyczna logistyka przyszłości
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE