Na boisku i przy tenisowym stole. MOSiR Radomsko gra z WOŚP

Na boisku i przy tenisowym stole. MOSiR Radomsko gra z WOŚP Fot. MOSiR

MOSiR w Radomsku gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy na sportowo. Na 30. finał instruktorzy przygotowali turniej tenisa stołowego i halowej piłki nożnej dzieci.

W sali przy ul. Kościuszki 3 zorganizowano turniej tenisa stołowego. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspiera kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników. Organizatorami wydarzenia oprócz MOSiR są UMLKS Radomsko i TS Sokół Radomsko. Podczas turnieju udało się zebrać i wrzucić do puszki wolontariuszek kwotę 550 złotych. W rozgrywkach najlepszy okazał się Bartłomiej Molka.

Sześciu najlepszych zawodników turnieju z rąk Roberta Sztangreciaka - dyrektora MOSiR oraz Sławomira Masiarka - przedstawiciela RTS Sokół otrzymało ufundowane przez MOSiR Radomsko puchary.

Najmłodszy zawodnik turnieju Antoni Koziński (10 lat) oraz senior radomszczańskich tenisistów stołowych Ryszard Barański oprócz serdecznych podziękowań za udział w zawodach otrzymali rzeczowe upominki. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz serduszka WOŚP.

Z kolei w hali sportowej przy ul. Św. Jadwigi Królowej w Radomsku przygotowano turniej halowej piłki nożnej dzieci. Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn (RAP I i II Radomsko, LKS Rosanów, Stradom Częstochowa u UKS Gmina Rozprza), które rywalizują systemem  „każdy z każdym”. Najlepszą ekipą okazał się RAP II Radomsko.

Główny cel turniejów to wsparcie WOŚP i okulistyki dziecięcej.

Więcej o:
wośp 2022 wośp 2022 radomsko radomsko wośp 2022 finał wośp 2022 30. finał wośp radomsko mosir radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE