MPK w Radomsku czeka na dostawę kart. Wydaje pasażerom zaświadczenia

MPK w Radomsku czeka na dostawę kart. Wydaje pasażerom zaświadczenia Fot. arch. redakcji

Zainteresowanie radomszczan bezpłatną komunikacją miejską przerosło oczekiwania. Chętnych jest tak dużo, że zabrakło plastikowych kart wydawanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji.

O tym, że zabrało kart uprawniających do korzystania z darmowych przejazdów autobusami komunikacji miejskiej, poinformował nas Czytelnik. Informację tę potwierdził Sławomir Przybyłowicz, prezes MPK w Radomsku.

- Zainteresowanie radomszczan korzystaniem z darmowej komunikacji jest ogromne. Produkcja kart jest skomplikowana i czasochłonna, dlatego ich dostawy się opóźniają – wyjaśnia Sławomir Przybyłowicz.

Prezes MPK uspokaja i zapewnia, że każdy, kto chce korzystać z darmowych przejazdów, ma taką możliwość. Pomimo braku kart...

- Wydajemy pasażerom zaświadczenia, które upoważniają do korzystania z darmowych przejazdów. Mamy zapewnienie producenta kart, że zostaną do nas dostarczone na przełomie stycznia i lutego. W sprawie ich odbioru, będziemy się z pasażerami kontaktować indywidualnie i umawiać na konkretny dzień i godzinę. Dzięki temu odbiór kart będzie się odbywał bez stania w kolejce – mówi Sławomir Przybyłowicz.

Wnioski o wydanie kart uprawniających do korzystania z bezpłatnej komunikacji miejskiej przyjmowane są w Urzędzie Miasta oraz siedzibie MPK przy ul. Narutowicza.

Więcej o:
radomsko mpk radomsko autobusy darmowa komunikacja miejska karty
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE