Można głosować na nowe tereny zielone w Radomsku

Można głosować na nowe tereny zielone w Radomsku Fot. UM Radomsko

W środę, 6 września 2023 r. ruszyło internetowe głosowanie na finalistów w 27. edycji ogólnopolskiego otwartego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”. W plebiscycie bierze udział także nowa przestrzeń terenów zielonych przy ul. Reymonta w Radomsku, gdzie powstały m.in. ogrody wertykalne, ogród deszczowy i zapachowy.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami. W konkursie mogą brać udziału nowo wybudowane obiekty.

Ideą konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.

Głosowanie potrwa do 27 września 2023 r.

Głosować można na: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/news/glosowanie-internetowe-na-finalistow-trwa-od-6-do-27-wrzesnia-2023

Plebiscyt internetowy jest dodatkiem promocyjnym do konkursu. Decyzję o przyznaniu nagrody podejmuje niezależne jury wizytujące każdy obiekt startujący w Finale Konkursu.

Zakończenie plebiscytu podczas Gali na Zamku Królewskim w Warszawie, 27 września o godzinie 14.00.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko głosowanie tereny zielone
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE