MONOPOLY: Głosowanie trwa do 24.00. Radomsko na 16 miejscu

Do końca głosowania pozostało niewiele czasu. Termin zakończenia zabawy upływa dziś o północy. Obecnie Radomsko znajduje się na 16 miejscu spośród ponad 2243 miast zgłoszonych do konkursu... ››

Do końca głosowania pozostało niewiele czasu. Termin zakończenia zabawy upływa dziś o północy. Obecnie Radomsko znajduje się  na 16 miejscu spośród ponad 2243 miast zgłoszonych do konkursu MONOPOLY! Mamy 1.02 %  głosów poparcia.


To, że wszyscy tę grę znają świadczy o fakcie, jaka to ciekawa rozrywka i jak wielu ma fanów na całym świecie.

Teraz także nasze miasto ma szansę na znalezienie się na planszy do gry w Monopoly!

20 lutego ruszyło ogólnopolskie internetowe głosowanie, w którym internauci zdecydują, które polskie miasta znajdą się na narodowej planszy do gry.

Zakończy się ono 20 marca.


Dwadzieścia dwa miasta (20 z listy głównej, 2 walczące o Dzikie Karty), które uzyskają  największą liczbą głosów, znajdą się na narodowej planszy gry Monopoly Polska, która pojawi się w sklepach we wrześniu. Wystarczy wejść na stronę www.monopoly.pl, zarejestrować się, odnaleźć Radomsko i zagłosować (znajduje się ono na liście miast w Dzikiej Karcie). Głosować może każdy, kto ukończył 13 rok życia. Zachęcamy do oddania głosu na nasze miasto!


Byłoby chyba niesamowicie kupić sobie posiadłość w Radomsku albo chociaż jakiś skromny hotel grając w Monopoly?

Dlatego głosujmy codziennie!

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU I WYŚLIJ ZAPROSZENIE ZNAJOMYM!

 

Wspólnie wiosłujmy po zwycięstwo!

Na planszy do MONOPOLY możemy znaleźć się tylko wspólnymi siłami! Dlatego przygotowaliśmy dla Was plakat, który możecie wydrukować i rozwiesić na mieście czy w szkole! Do udziału w akcji zachęcamy także lokalnych przedsiębiorców - pokażcie że zależy Wam na wypromowaniu Radomska! Plakat możecie pobrać pod artykułem.

 

POWIESIŁEŚ JUŻ PLAKAT??? ZRÓB ZDJĘCIE I WYŚLIJ JE NA ADRES: redakcja@radomsko24.plWięcej o:
monopoly gra radomsko głosowanie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE