Mobilne Miejsca Spisowe w najbliższy weekend w Radomsku

Mobilne Miejsca Spisowe w najbliższy weekend w Radomsku Fot. mat. organizatora

W najbliższy weekend na terenie Radomska zostaną uruchomione Mobilne Miejsca Spisowe umożliwiające udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Specjalnie oznakowane namioty, w których pracownicy Gminnego Biura Spisowego pomogą wypełnić obowiązek spisowy, będzie można spotkać podczas imprez plenerowych:

- 3 lipca br. (sobota) w godzinach 12.00 – 20.00, podczas Przystanku Food Truck na ul. Reymonta (w pobliżu ławeczki Reymonta),

- 4 lipca br. (niedziela) w godzinach 15.00 – 20.00, podczas „Letniska” w Parku Świętojańskim.

Aby skorzystać z możliwości udziału w spisie, należy przygotować numer PESEL, także tych osób, które będą podlegały wspólnemu spisowi - również tych przebywających czasowo za granicą. 

Na terenie Radomska pracują rachmistrzowie spisowi, którzy w celu dokonania spisu kontaktują się telefonicznie, dzwoniąc z numeru 22 828 88 88 lub 22 279 99 99 albo odwiedzają respondentów w domach.

Pamiętajmy, iż udział w Narodowym Spisie Powszechnym jest nie tylko prawnym obowiązkiem, ale również powinnością obywatelską, a za odmowę udziału w badaniu może zostać nałożona kara grzywny!

Więcej o:
radomsko spis powszechny mobilne miejsca spisowe
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE