Młodzież z I LO organizuje spotkanie z Zytą Czechowską, Nauczycielem Roku 2019

Młodzież z I LO organizuje spotkanie z Zytą Czechowską, Nauczycielem Roku 2019 Fot. Zyta Czechowska

Uczniowie z Klubu Myśli Prospołecznej działającego przy I LO w Radomsku organizują spotkanie z Nauczycielem Roku 2019, Zytą Czechowską. Obejrzeć je będzie można na żywo, za pośrednictwem Facebooka.

Transmisja rozpocznie się w poniedziałek 29 marca o godz. 18 na profilu Klubu Myśli Prospołecznej na Facebooku. Spotkanie poprowadzą Aleksander Gloc i Mateusz Patalan, uczniowie I LO. Widzowie będą mieli również możliwość zadawania własnych pytań.

Zyta Czechowska jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od prawie 25 lat pracuje jako terapeutka i nauczycielka w szkole specjalnej, założyła też Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „Specjalni.pl”.

Prowadzi szkolenia dla nauczycieli o zastosowaniu TIK (technologii informatyczno-komunikacyjnych) w edukacji. Autorka wielu publikacji i opracowań, pasjonatka nowych technologii. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Trenerka Cyfrowego Dialogu i programu #SuperKoderzy w zakresie programowania i TIK, a także członek społeczności Superbelfrów RP.

W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze. Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Ekspert, nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie. Jest czynnym Ambasadorem programu eTwinning i marki W. Kruk. Nauczyciel Roku 2019.

Więcej o:
młodzież I LO uczniowie klub myśli prospołecznej zyta czechowska nauczyciel roku edukacja liceum
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE