Młodzi, zdolni, kreatywni. Nauczyciel z I LO w swoich internetowych rozmowach opowiada o uzdolnionej młodzieży

Młodzi, zdolni, kreatywni. Nauczyciel z I LO w swoich internetowych rozmowach opowiada o uzdolnionej młodzieży Fot. Tomasz Mazur - zrzut ekranu

Tomasz Mazur jest nauczycielem geografii i WOS-u w I Liceum Ogólnokształcącym w Radomsku. Kiedy w 2020 r. wybuchła pandemia, a szkoły przeszły na nauczanie zdalne, zaczął nagrywać edukacyjne filmy na YouTubie. Najpierw tylko dla swoich uczniów, później dla szerszej publiczności. W październiku ubiegłego roku na jego kanale pojawiła się nowa seria filmów - Tomasz Mazur rozmawia na nich na żywo z uzdolnioną młodzieżą uczącą się w radomszczańskich szkołach. Wszystko po to, by, jak mówi, promować „młodych, zdolnych, kreatywnych”.

Transmisje live oglądać można zarówno na kanale GEOWOS na YouTubie, jak i prywatnym profilu Tomasza Mazura na Facebooku. Do rozmów na żywo zaprasza on młodych ludzi, uczniów radomszczańskich szkół średnich (przede wszystkim z I LO), którzy wyróżniają się nietypowymi pasjami i zainteresowaniami.

Zobacz także: [WIDEO] Tajemnice Chełmskiej Góry

Pierwszym gościem programu był Aleksander Gloc, który opowiedział o potencjalnym turystycznym zagospodarowaniu Góry Chełmo. W transmisji na żywo wzięli też udział m.in.: Marta Wójcik (absolwentka I LO i zawodniczka KBKS Radomsko), Igor Sambor (uczestnik całorocznej wymiany w Stanach Zjednoczonych), członkowie zespołu muzycznego „Silence” czy Milena Kowalska (zawodniczka Skry Ladies Częstochowa).

Kolejne odcinki serii wydawane są w nieregularnych odstępach, ale zazwyczaj transmisja rozpoczyna się w niedzielę o godz. 19. Żeby ich nie przegapić, warto zaobserwować profil Tomasza Mazura na Facebooku i zasubskrybować jego kanał.

Więcej o:
Tomasz Mazur szkoły I LO licea nauczyciele edukacja stream facebook
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE