Młodzi tenisiści UMLKS Radomsko przywożą medale z Rawy Mazowieckiej - Radomsko24.pl

Młodzi tenisiści UMLKS Radomsko przywożą medale z Rawy Mazowieckiej

Młodzi tenisiści UMLKS Radomsko przywożą medale z Rawy Mazowieckiej Fot. UMLKS

W Rawie Mazowieckiej (14 maja) rozgrywano Mistrzostwa Województwa LZS w kategorii młodzików i kadetów. Wystartowało ośmiu młodych tenisistów stołowych UMLKS Radomsko.

Młodzi zawodnicy, których trenerem jest Jacek Kawka zdobyli w sumie sześć medali.

W kategorii dziewcząt, Dagmara Pioruńska zdobyła brązowy medal w singlu oraz srebrny w deblu z Alicją Kacprowicz i brązowy w mixcie z Natanem Błaszczykiem (Dwójka Rawa Maz.).

W kategorii młodzików złoty medal w singlu zdobył Sebastian Musiał, a brązowy Kacper Cieciura. W grze deblowej obaj wywalczyli srebrny medal.

Wysokie lokaty choć poza strefą medalową zajęli Katarzyna Gołdon, Szymon Janocha, Hubert Flasza oraz Adam Gierasimiuk.