Młodzi tenisiści UMLKS Radomsko obsypani medalami

Sukcesów młodych tenisistów UMLKS Radomsko ciąg dalszy. Tym razem z Mistrzostw Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym przywieżli aż 11 medali. Zawody rozegrano w Gorzkowicach

od prawej Dominika Pluta i Ola Barańska z UMLKS RadomskoSukcesów młodych tenisistów UMLKS Radomsko ciąg dalszy. Tym razem z Mistrzostw Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym przywieżli aż 11 medali. Zawody rozegrano w Gorzkowicach  w dniach  12-13 maja.

 

Złote zdobyła nasza para w grze mieszanej Patrycja Mazurek - Maciej Szymczyk w kat. juniorów.Srebrne medale zdobyli: Patrycja Mazurek w grze pojedynczej juniorek, oraz Maciej Szymczyk w grze deblowej wraz z Dawidem Urbaniakiem z GUKS-u Gorzkowice


Brązowe medale zdobyli:
Maciej Szymczyk w grze pojedynczej juniorów, Aleksandra Barańska w grze poj. młodziczek, Hubert Kowalski w parze z Bartoszem Nowakiem z ULKS Moszczenica, Oliwia Kowalska z Magdą Rataj  z ULKS Moszczenica. W grze deblowej żaczek: Dominika Barańska – Pluta w grze deblowej młodziczek: Mateusz Winkler z Bartkiem Molką z LKS Dobryszyce, Patrycja Mazurek w parze z Niną Jabłecką z GUKS Gorzkowice, Michał Pluta w parze z Kacprem Wiśniewskim  z Wobistalu Piotrków.


Pozostałe wyniki naszych zawodników: żacy indywidualnie Hubert Kowalski 4 miejsce, Oliwia Kowalska indywidualnie żaczki 7-8, Dominika Pluta singiel młodziczek 4m/mixt- kadetów Ola Niemiec - Mateusz Winkler 5-8 /debel kadetów Szwedzik- Dębski 5-8/ Michał Pluta singiel juniorów 7-8.

Dodatkowo Kinga Molka (LKS Dobryszyce) oraz jej brat Bartek zostali sklasyfikowani na miejscach 5-6 w grze pojedynczej Kadetów.

Więcej o:
umlks radomsko tenis radomsko zawody w tenisie stołowym
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE