Młodzi strzelcy z „10-tki” Radomsko wysoko w Zduńskiej Woli

Młodzi strzelcy z „10-tki” Radomsko wysoko w Zduńskiej Woli Fot. 10-tka Radomsko

7 maja ekipa najmłodszych pistoleciarzy z klubu „10-tka Radomsko” startowała w V Rundzie Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików. Zawody odbyły się na strzelnicy klubu Sokół Zduńska Wola.

Dziewczyny z „10-tki” ulokowały się na czołowych miejscach. ZofiaWilczek - złoto, Joanna Tutaj - srebro, Marta Niedbała - brąz. Antonina Zielińska ulokowała się na 4. Miejscu, a Joanna Kucharska na miejscu 5.

Młodzik Krzysztof Skowronek zajął 4. lokatę. Startujący w kategorii początkujący z podpórką Oliwier Stolarek również był 4. Juniorzy młodsi Adam Wieczorek i Artur Kucharski zajęli miejsce 4 i 5.

Młodzież strzelała w Zduńskiej Woli, a w tym samym czasie na strzelnicy klubu Świt Starachowice rozgrywana była II Runda Pucharu Polski Open. W tych zawodach senior Błażej Wejman osiągnął swój największy w życiu sukces zdobywając 1. miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny.

- Jest to bardzo duże osiągnięcie sportowe Błażeja na zawodach tej rangi. Gratulujemy i oczywiście namawiamy na więcej – komentuje Sławomir Dziegieć, prezes klubu „10-tka Radomsko”.

Więcej o:
10-tka radomsko klub 10-tka radomsko strzelectwo radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE