Młodzi piłkarze Świtu Kamieńsk wygrali Puchar Prezydenta Piotrkowa

W sobotę 11 grudnia w Hali Sportowej „Relax” w Piotrkowie Trybunalskim odbył się II Turniej w halowej piłce nożnej chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w roczniku 2011 i młodsi. Turniej był jednocześnie eliminacjami do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.

Po emocjonującym finale zwyciężyła drużyna LZS Świt Kamieńsk, która pokonała po rzutach karnych 3:2 Akademię Sportu w Będkowie. W regulaminowym czasie gry był wynik 0:0. W turnieju grał jeszcze zespół RAP Radomsko, jednak piłkarze nie wyszli z grupy.

Nagrody indywidualne: Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został Wiktor Wilczak – zawodnik LZS Świt Kamieńsk - strzelec 4 bramek. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Błażej Światłowski – zawodnika ZKS Włókniarz Zelów.

Nagrodę dla najbardziej wszechstronnego zawodnik turnieju, ufundowaną przez Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego otrzymał Radosław Pach z Akademii Sportu w Będkowie

Puchary oraz nagrody wyróżnionym wręczyli Wiceprezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz Członek Zarządu ŁZPN Andrzej Kacperek, Kierownik Delegatury ŁZPN w Piotrkowie Trybunalskim Stanisław Sipa oraz członek Komisji Rewizyjnej ŁZPN Grzegorz Adamczyk.

Skład LZS Świt Kamieńsk: Marcel Sewerynek, Adam Krupa, Kacper Kozłowski, Wiktor Wilczak, Kacper Łakomy, Igor Maniecki, Bartosz Wilczek, Konrad Tarnowski, Szymon Janoch. Trener: Przemysław Olejnik

Drużyny LZS Świt Kamieńsk i Akademii Sportu w Będkowie awansowały do rozgrywek finałowych na szczeblu wojewódzkim w rocznik 2011.

Organizatorami turnieju byli Łódzki Związek Piłki Nożnej oraz Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.