Mistrzowskie starty zawodników KBKS Radomsko

Mistrzowskie starty zawodników KBKS Radomsko Fot. arch. klubu

Dobre wiosenne starty w tym roku zanotowali zawodnicy KBKS Radomsko.

28 kwietnia
1. miejsce Konstantego Watały w kategorii 2015 w Dwuboju o Puchar OSiR w Konstantynowie Łódzkim

28 maja
w Kleszczowie w „ Kleszczów na 5” w biegach dla dzieci wystartowali:
- Jakub Konsztat zwyciężył w kat. 2009-2011 (dystans 800 m)
- Jan Konsztat był 2. w kat. 2015-2017 (dystans 300 m)

11 czerwca
ŻTC BIKE RACE – Opoczno
Kasia Borowiecka 55 km przejechała w 1h40m (średnia 32,4km/h) i zajęła 2. miejsce w swojej kategorii K20 (oraz 4 OPEN). To kolejne podium zawodniczki

24 kwietnia

ŻTC BIKE RACE - Mińsk Mazowiecki Kasia Borowiecka 51 km przejechała w 1h36m i zajęła znakomite 2. miejsce w swojej kategorii

4 czerwca
Piotr Płoskoński zaliczył aż dwa starty i oba były niezwykle udane. W sobotę 27 maja w Kozienicach w XII Biegu Szlakiem Króla Zygmunta Starego pokonał dystans 5 km w czasie 20:47 i zajął 14. miejsce OPEN oraz był najlepszy w kat. M50. Piotr Płoskoński - II RUNda Żubra zajął 11 miejsce OPEN i 3. w kategorii również na 5 km

Ostatni majowy weekend

XVII Cross Maraton „Przez Piekło do Nieba” na klasycznym dystansie ukończyło 97 zawodników. Wśród nich: Robert Gołębiowski 3:57:20 zajął 1. miejsce w kat. M50

9 maja
Aż trzy starty (i trzy zwycięstwa w swojej kategorii) zaliczył Piotr Płoskoński w Niemczech

3. Rafał Król 1:05:39

Piotr Płoskoński powiększył swoją imponującą kolekcję medali Mistrzostw Polski. Tym razem był najlepszy w swojej kategorii w chodzie na 10 km podczas 2. Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup (PGE Narodowy). Jest to już 32 tytuł MP (a 126 podium) w karierze Piotra!