Radomsko, Łódzkie -5.9o Poniedziałek, 21 Stycznia 2019
Autopromocja reklama

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kleszczowie

Sport i rekreacja
Beata Januszewska

Klub "10-ka" był organizatorem najważniejszych zawodów strzeleckich w naszym województwie – Mistrzostw Województwa Łódzkiego w strzelectwie pneumatycznym. Zawody odbyły się 20 października w Kleszczowie w Kompleksie Sportowym SOLPARK.

Po raz pierwszy w historii strzelectwa łódzkiego Mistrzostwa zorganizowano na najwyższym poziomie krajowym z użyciem systemu tarcz elektronicznych SIUS.

Strzelało łącznie 67 zawodników reprezentujących głównie kluby województwa łódzkiego w kategorii dorosłych i młodzików. Zawodnicy z klubu "10-ka" wystrzelali trzy medale.

Złoty medal i tytuł Mistrza Województwa w kategorii mężczyzn zdobył Wiktor Blada, srebrny medal i wicemistrzostwo w kategorii młodziczek w pistolecie pneumatycznym wystrzelała Wiktoria Karasek, a brązowy medal w młodzikach w pistolecie zdobył Kuba Gal.

Po zawodach odbyły się obchody 90-lecia Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego. Na uroczystość przybyli goście z klubów województwa łódzkiego i kraju oraz władze Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego z prezesem Tomaszem Kwietniem.

komentarze