Mistrzostwa Leśników w półmaratonie i sztafecie

Mistrzostwa Leśników w półmaratonie i sztafecie

Nadleśnictwo Radomsko, Lasy Państwowe zapraszają na Mistrzostwa Leśników w Półmaratonie i Sztafecie. Impreza odbędzie się ramach 1. Radomszczańskiego Półmaratonu.

- To znakomita okazja, by zdrowo i aktywnie spędzić czas na łonie natury. Jeśli nie czujesz się na siłach, by przebiec półmaratoński dystans, to zmontuj 4-osobową ekipę i wystartujcie w sztafecie 4x5 km – zachęcają organizatorzy.

W zawodach mogą brać udział pracownicy Lasów Państwowych, pracownicy Parków Narodowych, pracownicy starostw i urzędów miast zajmujący się lasami, nauczyciele oraz uczniowie szkół i uczelni leśnych z kraju i zagranicy a także członkowie Klubu Biegających Leśników.

Warunkiem sklasyfikowania zawodnika na pierwszych trzech pozycjach jest przedłożenie ważnej legitymacji służbowej (szkolnej/studenckiej) lub zaświadczenia o zatrudnieniu z miejsca pracy lub potwierdzone członkostwo w Klubie Biegających Leśników oraz wysłanie swoich danych zgłoszeniowych również na adres mailowy: izabela.randak@lodz.lasy.gov.pl lub marcin.parada@lodz.lasy.gov.pl celem wstępnej weryfikacji do dnia 1 marca 2020 roku.

Zawody odbędą się w niedzielę, 8 marca w godz.  11.00 – 16.00 w lasach na Suchej Wsi w Radomsku. Zapisy TUTAJ.

Więcej o:
mistrzostwa leśników radomsko półmaraton w radomsku nadleśnictwo radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE