„Misterium Życia i Śmierci Jezusa z Nazaretu” już po raz 17. w Radomsku

„Misterium Życia i Śmierci Jezusa z Nazaretu” już po raz 17. w Radomsku

Miejski Teatr „Źródło” w Radomsku zaprasza na spektakl „Misterium Życia i Śmierci Jezusa z Nazaretu”. Spektakl będzie można obejrzeć 29 marca 2020 r. o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

Spektakl „Misterium Życia i Śmierci Jezusa z Nazaretu” zostanie wystawiony w Radomsku już po raz siedemnasty. 
 
To nietypowe widowisko co roku daje widzom możliwość niecodziennych przeżyć. Ponad sto osób grających w scenach zbiorowych z przejęciem obrazuje rozterki i przeżycia najważniejszych ewangelicznych bohaterów.
 
Sugestywna gra aktorów wsparta grą świateł, nastrojową muzyką i bogatą scenografią sprawia, że Misterium staje się okazją do zadumy i refleksji nad prawdami zawartymi w Ewangelii. Nakłania widza do zaangażowania się w prezentowane historie i zachęca do osobistych rozważań, na które, żyjąc w zabieganym świecie modnych złudzeń, nie ma często miejsca i czasu.
 
Odnalezienie Jezusa w Świątyni, pocałunek Judasza, modlitwa w Ogrójcu, osąd arcykapłanów, rozmowa Jezusa z Piłatem, droga krzyżowa, śmierć na drzewie krzyża to niektóre ze scen jakie można będzie obejrzeć i przeżyć podczas Misterium Życia i Śmierci Jezusa z Nazaretu. 
Więcej o:
radomsko misterium teatr źródło spektakl mdk
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE