„Miś Leonard, szef kuchni”

„Miś Leonard, szef kuchni”

„Miś Leonard” to pięknie ilustrowana bajka, w której zabawki żyją razem z ludźmi. Autorem jest radomszczanka Ewa Kaczmarczyk.

Tym razem Miś Leo zaprasza na historię o tym, jak został szefem kuchni, by upiec dla domowników pyszne świąteczne smakołyki. Co tam się działo i czy wypieki się udały – o tym opowie Wam rymowanką.

„Miś Leonard, przyjaciel dzieci”. Seria o uroczym pluszaku jest skierowana do najmłodszych: bawi, rozwija wyobraźnię i edukuje. Książeczkę uatrakcyjniają śliczne, kolorowe ilustracje ręki Marii Wojewodzic – zdolnej studentki Digital Design na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, autorki ilustracji, m.in. do pierwszej części serii „Miś Leonard, przyjaciel dzieci” oraz książki/komiksu „O dwóch psach i jednym kocie”.

- Pomysł na bajkę dla najmłodszych powstał dzięki inspiracji, jaką dają mi dzieci. To bajka dla nich i o nich, ukazująca codzienne życie. Dzieci uwielbiają misie, chcę więc trafić z moim Misiem Leonardem do serc naszych milusińskich oraz całej ich rodziny - mówi twórczyni tekstu, Ewa Kaczmarczyk, poetka i autorka bajek.

Bajka ukaże się 25 października. Portal Radomsko24.pl objął patonat medialny nad książką.

Więcej o:
miś leonard ewa kaczmarczyk bajka poetka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE