Mikroprzedsiębiorcy z Radomska wspierają się w czasie pandemii

Fot. Klaudia Gajda

W niedzielę, 21 listopada w sali bankietowej restauracji Metalurgia odbyła się realizacja projektu mikroprzedsiębiorców z Radomska, którzy zajmują się branżą ślubną, dekoracyjną i eventową. Organizatorzy chcieli pokazać, że potrafią wspierać się wzajemnie w czasie pandemii. Stylizowano wystrój wnętrza oraz „parę młodą” do zdjęć.

Pomysłodawcą współpracy jest Anna Cykowska z AnParisdekoracje, którą wsparła m.in. Ilona Marchewka–Szewczyk – właścicielka mobilnego salonu fryzjerskiego oraz Cezary Kamieniak – Czarodziej Film i Fotografia.

- Zdecydowaliśmy już dawno, podczas ciężkiej sytuacji związanej z pandemią Covid-19, na wzajemną pomoc i wsparcie. W międzyczasie pojawiło kilka innych firm, z którymi współpracujemy. Jednak chcieliśmy zrobić coś więcej i tak zrodził się pomysł sesji ślubnej. Chcemy w ten sposób wyrazić siebie, ale i pokazać, że nasza ciężka praca może być przykładem wspólnych pasji i wzajemnej pomocy – mówi Anna Cykowska z AnParisdekoracje.

Sesja została zaplanowana w stylu boho, czyli artystycznej bohemy. Całość - dzięki uprzejmości manager - odbyła w restauracji Metalurgia.

Dodatkowo inicjatywę wspierają firmy: Signature Alice - słodkie stoły, Era drewna - wycinki z drewna, lodeny.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Radomsko wsparcie przedsiębiorcy Radomsko Metalurgia Radomsko AnParisDekoracje Mobilny salon fryzjerski Ilona
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE