Mikołajki w MDK

Mikołajki w MDK

Wszystkie dzieci na całym świecie czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja, który co roku o tej samej porze obdarowuje najgrzeczniejszych wspaniałymi prezentami. Niestety tym razem nie będzie to takie proste. Okazuje się bowiem, że Mikołaj został uwięziony przez Królową Śniegu z lodowym sercem, która chce zepsuć dzieciom najpiękniejszy dzień w roku.

Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk spróbują z pomocą dzieci odnaleźć i uwolnić Świętego Mikołaja. Królowa Śniegu przygotowała trudne zadania do wykonania. Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi i umiejętnością współpracy w grupie. Czy im się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana? Czy dzieci dostaną prezenty?

Odpowiedzi na te pytania znajdą się 7 grudnia o 9:30 podczas spotkania z bohaterami spektaklu. Będzie to okazja do świetnej zabawy i jednocześnie nauki, ponieważ program zawiera elementy dydaktyczne. Dzieci dowiedzą się więcej o Świętym Mikołaju, jak również o instrumentach i orkiestrze, nauczą się wspólnie piosenki i zimowego tańca.

MDK proponuje również spotkanie z Mikołajem, który może wręczyć dzieciakom wcześniej przekazane paczki. Rezerwacje przyjmuje Dział Upowszechniania Filmu i Organizacji Imprez: (44) 683 24 86 / 501 019 312. Bilety: 13 zł.

Więcej o:
mikołaj mdk spektakl teatr
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE