Mieszkaniec powiatu radomszczańskiego wśród kolejnych ofiar koronawirusa

Mieszkaniec powiatu radomszczańskiego wśród kolejnych ofiar koronawirusa Fot. pixabay.com

Urząd Wojewódzki w Łodzi poinformował o śmierci sześciu kolejnych mieszkańców województwa łódzkiego zakażonych koronawirusem. Wśród zmarłych osób jest mieszkaniec powiatu radomszczańskiego.

Zmarłe osoby to:

- 83-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu oraz posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z Łodzi.

- 69-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu oraz posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

- 79-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu oraz posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.

- 84-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu oraz posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu sieradzkiego.

- 57-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu oraz posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z Łodzi.

- 83-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu oraz posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu opoczyńskiego.

Więcej o:
koronawirus radomsko koronawirus koronawirus województwo łódzkie śmierć
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE