Miejskie lodowisko w Bełchatowie rozpoczęło nowy sezon

Miejskie lodowisko w Bełchatowie rozpoczęło nowy sezon Fot. UM Bełchatów

12 listopada, ruszył kolejny sezon na miejskiej ślizgawce w Bełchatowie. Z lodowiska przy ul. Edwardów podobnie, jak w latach poprzednich, będzie można korzystać 7 dni w tygodniu.

- Lodowisko, podobnie jak w latach poprzednich, czynne będzie przez cały tydzień, także z pewnością każdy znajdzie dogodny dla siebie termin na poślizganie się - mówi Paweł Woźniak, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

Decyzją prezydent Bełchatowa Marioli Czechowskiej, ceny biletów wejściowych na miejskie lodowisko pozostaną bez zmian. Jednorazowe wejście dla dzieci, młodzieży i studentów (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej) kosztować będzie 2 zł, zaś dla osób dorosłych - 5 zł. Jeśli ktoś nie ma swoich łyżew, będzie mógł je wypożyczyć na miejscu. Koszt to zaledwie 5 zł za godzinę. Do dyspozycji są łyżwy figurowe oraz hokejowe w różnych rozmiarach.

Lodowisko miejskie na os. Dolnośląskim czynne będzie 7 dni w tygodniu od godz. 9:00 do 21:00. Wejścia odbywać się będą co 1,5 godziny – zgodnie z harmonogramem, który znajduje się na stronie Miejskiego Centrum Sportu.

Więcej o:
Miejskie lodowisko w Bełchatowie rozpoczęło nowy sezon
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE