Miasto dofinansuje zakup samochodów dla policji i straży

Miasto dofinansuje zakup samochodów dla policji i straży Fot. screen

W tegorocznym budżecie Radomska zostanie zabezpieczona kwota 100 tys. złotych na zakup samochodów dla Komendy Powiatowej Policji i Komendy Powiatowej PSP w Radomsku. Zgodę na to wyrazili radni podczas wtorkowego (23 marca) posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa Publicznego Rady Miasta w Radomsku.

Na zakup pojazdów komendy policji oraz straży otrzymają po 50 tys. złotych. Radni podjęli również decyzję o przekazaniu 10 tys. złotych na zakup samochodu gaśniczego dla OSP Sucha Wieś.

Radni Komisji zajęli się także wnioskami dotyczącymi zamontowania lustra na skrzyżowaniu ulic Topolowej i Kołłątaja oraz utwardzenia terenu przy ul. Kołłątaja i stworzenie miejsc postojowych. Radni przed zaopiniowaniem wniosku o zamontowanie lustra chcą zapoznać się z opinią policji. Za to negatywnie zaopiniowali wniosek o utworzenie miejsc postojowych przy ul. Kołłątaja.

Ponadto Komisja zawnioskowała do prezydenta o skierowanie pisma do GDDKiA w sprawie zalewania ścian błotem i wodą, pochodzących z ul. Krakowskiej, które powodują uszkodzenie tynku posesji przy ul. Plac 3 Maja 10 w Radomsku.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko komisja bezpieczeństwa dotacja dofinansowanie policja straż pożarna samochody
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE