Miał być „Monciak”, a jest tylko betonoza

Fot. Irek Staszczyk

29 maja 2018 roku zakończyły się konsultacje społeczne, których celem był wybór koncepcji przebudowy ulicy Reymonta w Radomsku. Konsultacje trwały od 17 maja 2018 roku. Głos można było oddać w Urzędzie Miasta poprzez wypełnienie papierowej ankiety lub wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej. Czy konsultacje były brane pod uwagę?

Można postawić sobie dzisiaj to pytanie, skoro urzędnicy z radomszczańskiego magistratu zaznaczali, że opinie mieszkańców były tylko głosem doradczym.

O tym, jaka koncepcja zostanie zrealizowana miał zadecydować prezydent. Więc zdecydował. Biorąc pod uwagę sugestie, że kiedyś głosowanie w sprawie Budżetu Obywatelskiego w Radomsku (stwierdzenie radnego Andrzeja Kucharski z PiS) było oszustwem, bo głosowały nawet martwe dusze, to dzisiaj można poddać pod wątpliwość konsultacje społeczne w spawie rewitalizacji ulicy Reymonta w Radomsku. Miały sens ?

Jakie jest Wasze zdanie? Podoba Wam się ulica Reymonta po rewitalizacji? Co jest magnesem, który przyciąga radomszczan w to miejsce? Podziel się swoją opinią na Facebooku portalu Radomsko24.pl.

*Monciak w Sopocie to jeden z najbardziej rozpoznawalnych deptaków w Polsce. Znajduje się on w pobliżu dworca kolejowego, a jego ścieżką spaceruje tysiące osób dziennie. Cała trasa spacerowa jest wyłączona z ruchu samochodowego, więc stanowi niezwykłą atrakcję turystyczną. Monciak, słynie z wielu knajp i restauracji, a większość z nich otwarta jest do samego rana.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
rewitalizacja remont remont reymonta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE