METRPRIM Volley Radomsko notuje piątą porażkę

METRPRIM Volley Radomsko notuje piątą porażkę Fot. Screen YT

Nie idzie drużynie METPRIM Volley Radomko w II lidze siatkówki. Radomszczanie przegrali swój piąty mecz.

Zawodnicy trenera Pawła Kowalczyka 28 października rozegrali mecz w dalekim Wałbrzychu z miejscowym Chełmcem.

W pierwszym secie Volley toczył wyrównany pojedynek, jednak ostatecznie przegrał 25:23. Drugi set to już wyraźna przewaga gospodarzy i zwycięstwo 25:18. W trzeciej odsłonie Volley prowadził nawet 16:12, ale chwila dekoncentracji radomszczan i przyspieszenie Chełmca, spowodowały obrobienie strat przez miejscowych i wygranie całego seta 25:19. I to Chełmiec Wałbrzych dopisał trzy punkty do ligowego konta. METPRIM Volley Radomsko nadal bez wygranej i punktów w rozgrywkach II ligi.

- Mamy kolejny mecz bez seta. Nie udaje nam się utrzymać przewagi w poszczególnych setach. Prowadzimy, mamy kilka punktów przewagi i potem seria punktów dla gospodarzy – skwitował spotkanie Mirosław Dratwiński, wiceprezes klubu.

METPRIM Volley Radomsko 4 listopada podejmie we własnej hali drużynę MLKS Iwaniccy Gubin.