METPRIM Volley Radomsko przywozi komplet punktów - Radomsko24.pl

METPRIM Volley Radomsko przywozi komplet punktów

METPRIM Volley Radomsko przywozi komplet punktów Fot. Volley po zwycięstwie w Ozorkowie

W rozegranym 10 grudnia meczu III ligi siatkówki METPRIM Volley Radomsko wygrał wyjazdowe spotkanie z MKS Bzura Ozorków 3:0.

Wyjazd do Ozorkowa okazał się bardzo udany dla drużyny. Pierwszy set rozpoczął się od przewagi gospodarzy, którzy prowadzili na początku spotkania 6:1. Po kilku mocnych zagrywkach zawodników z Radomska przewaga Ozorkowa zaczęła maleć i w końcówce seta METPRIM doprowadził do remisu 22:22. Rozpoczęła się decydująca faza seta i tutaj lepsi okazali się siatkarze Volleya, którzy wygrali tego seta 25:23.

Drugi set to już przewaga radomszczan, którzy po doskonałych zagrywkach, efektowych obronach i mocnych „zbiciach” zwyciężyli w drugiej odsłonie 25:18. Trzeci set rozpoczął się od prowadzenia 6:0 dla METPRIM Volley Radomsko. Ostatecznie goście  kontrolowali przebieg meczu i wygrali efektownie trzecią partię 25:16. Fantastyczna gra i efektowne zwycięstwo – tak można podsumować wyjazd Do Ozorkowa.

MKS Bzura Ozorków - METPRIM Volley Radomsko 0:3 (23:25), (18:25), (16:25).

17 grudnia we własnej hali radomszczanie podejmą PGE Skrę II Bełchatów.