Metody nadruków na pendrive'ach

Metody nadruków na pendrive'ach

Gadżety reklamowe to jeden z najlepszych sposobów na promocję swojego biznesu. Jednak, aby reklama była skuteczna, każdy produkt musi być oznaczony logo lub nazwą marki. Najlepiej, jeśli nadruk jest perfekcyjnie wykonany, a do tego nie ściera się ani nie zmywa mimo częstego użytkowania. Sprawdź, jakie są metody nadruków na pendrive’ach i wybierz tę najlepszą dla siebie.

Druk UV – na powierzchnie płaskie i gadżety 3D

Szukasz sposobu na fotograficzne odwzorowanie Twojego logo wraz z zachowaniem pełnej palety barw? Druk cyfrowy UV Ci to umożliwi.

Masz bardzo kolorowe logo z wieloma elementami? Za pomocą tej metody stworzysz nadruk, który będzie miał zachowane wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. To bardzo precyzyjny sposób drukowania.

Dzięki temu, że napis jest nanoszony bezpośrednio na produkt z zachowaniem krawędzi, zwiększa się powierzchnia promocyjna. Co więcej, ta metoda umożliwia wydrukowanie grafiki w wielu kolorach, więc Twój nadruk będzie wyglądał dokładnie tak, jak zaplanowałeś.

Druk cyfrowy UV to najlepszy sposób nanoszenia nadruku na powierzchnie płaskie i trójwymiarowe. Idealnie sprawdzi się np. na pendrivie o strukturze włókna węglowego od Open Gift.

Grawerowanie laserem – na metal, szkło i drewno

Planujesz zakup pendrive z logo firmy wykonanego ze stali, skóry lub drewna i chcesz nanieść na niego swój napis? Jeśli tak, nadruk zostanie wygrawerowany laserem. To bezpieczna metoda, która nie uszkadza podzespołów, tylko wypala napis na obudowie urządzenia. Dzięki temu nadruk jest niezwykle trwały i odporny na działanie czynników zewnętrznych. Nie musisz martwić się, że się zetrze czy zmyje.

To, co wyróżnia tę technikę, to bardzo precyzyjne odwzorowanie kształtów i elementów. W ten sposób nawet najbardziej skomplikowane wzory wyglądają perfekcyjnie. Laser umożliwia zadruk na dużej powierzchni – 432 x 726 mm!

Dzięki temu całość prezentuje się bardzo gustownie, grawerunek nie jest krzykliwy, ale swoją elegancją zwraca uwagę wszystkich potencjalnych klientów. Sięgnij po pendrive reklamowy z nadrukiem, który jest zdobiony tą metodą, jeśli potrzebujesz upominku dla ważnego kontrahenta.

Pamiętaj o tym, że w przypadku grawerowania laserem nadruk na pendrivie nie ma kolorów ani przejść tonalnych. To może być duże utrudnienie, jeśli Twoje logo zwraca na siebie uwagę właśnie barwą.

Tampodruk – uniwersalna metoda znakowania

Najczęściej wykorzystywaną metodą grawerowania produktów jest tampodruk. Ta metoda umożliwia naniesienie nadruku na każdą powierzchnię – długopisu, torby czy pendrive z logo. Cena urządzeń znakowanych tampodrukiem różni się w zależności od ilości zamawianych produktów – im więcej, tym bardziej atrakcyjne warunki.

W przypadku stosowania metody tampodruku nadruk nakładany jest za pomocą stempla, który został wcześniej nasączony farbą. Stempel odbija grafikę na określonej powierzchni. To wygodna technika znakowania każdego rodzaju powierzchni we wszystkich wielkościach – nawet tak niewielkich urządzeń, jak pendrive z logo firmy. Za pomocą tej techniki stworzysz nadruk na pendrive w każdym możliwym kolorze i kształcie, więc z łatwością zrealizujesz wszystkie swoje pomysły na napisy.

Wybierz urządzenia znakowane tampodrukiem, jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia. Pendrivy reklamowe z nadrukiem wykonane tą metodą są tańsze niż urządzenia znakowane innymi technikami – wynika to z łatwej metody drukowania.

Pendrive z nadrukiem to prawdziwa wizytówka Twojej firmy. Wybierz odpowiednią metodę, aby móc cieszyć się wysokiej jakości napisem i świetną formą reklamy biznesu.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE