Medalowy weekend zawodników KSW Bushi Radomsko - Radomsko24.pl

Medalowy weekend zawodników KSW Bushi Radomsko

Medalowy weekend zawodników KSW Bushi Radomsko Fot. Zawodnicy Bushi Radomsko

Zawodnicy KSW Bushi Radomsko, których trenuje sensei Igor Dotsenko, startowali na olimpiadzie w Warszawie (15 października) i turnieju karate w Częstochowie (16 października).

W sobotę, podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, w której udział wzięło ponad 500 zawodników z 25 klubów wszyscy zawodnicy KSW Bushi stanęli na podium. Michał Dudek, Marta Łysik oraz Karol Gołczyk zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Nikodem Pawlik po zaciętej walce finałowej uplasował się na drugim miejscu.

Po powrocie z Warszawy, ekipa KSW Bushi w składzie Zuzanna Pluta, Marta Łysik, Nikodem Pawlik oraz Karol Gołczyk wybrała się do Częstochowy powalczyć o Pasy Mistrzowskie na Ogólnopolskim Turnieju Karate Uechi-Ryu. Pierwsze miejsca oraz pasy zdobyli: Marta Łysik, Karol Gołczyk i Nikodem Pawlik. Na drugim miejscu podium stanęła Zuzanna Pluta.