Medalowe zakończenie sezonu karateków z klubu Randori - Radomsko24.pl

Medalowe zakończenie sezonu karateków z klubu Randori

Agata Sobieraj i Natalia Dudek, zawodniczki klubu Randori Radomsko, wywalczyły medale podczas VI Międzynarodowego Turnieju Tataria Cup Karate Kyokushin. Zawody odbyły się 16 czerwca w Nowej Sarzynie.

Zawodniczki, na co dzień ciężko trenując pod okiem sensei Michała Błacha, skutecznie udowodniły poziom wyszkolenia. Turniej rozegrany był systemem pucharowym z walkami o trzecie miejsca. W konkurencji kumite dozwolone były wszystkie techniki nożne na wszystkie dozwolone do atakowania strefy ciała przeciwnika. Natalia Dudek wywalczyła złoty medal, a jej koleżanka Agata Sobieraj – srebrny.

Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż zawodniczki podczas walk stojących na bardzo wysokim poziomie, zdobyły cenne punkty, skutecznie stosując między innymi techniki kaiten geri oraz mae geri jodan.

Mistrzynie będzie można zobaczyć podczas dni otwartych klubu Karate Randori 19-21.06.2018. Udział w zajęciach bezpłatny, w  zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy którzy ukończyli 5 lat. Szczegółowe informacje  pod nr tel. 503 828 706.