Medale strzelców „10-tki” Radomsko na Baltic Cup 2021

Medale strzelców „10-tki” Radomsko na Baltic Cup 2021 Fot. Julia Okuniewska/Klub Strzelecki LOK Lider-AMICUS Lębork

Aż siedem medali przewieźli z Międzynarodowych Zawodów w Strzelaniach Pneumatycznych Baltic Cup 2021 zawodnicy klubu „10-tka” Radomsko.

Zawody rozgrywane były w dniach 21-24 października w Łebie i składały się z dwóch odrębnych startów: Baltic Cup oraz Amicus Cup.

W pierwszym starcie (Baltic Cup) zawodnicy z Radomska wystrzelali cztery medale.

Junior Wiktor Blada zajął 3. miejsce w finale pistoletu pneumatycznego (w kwalifikacjach był pierwszy).  Młodziczki zajęły miejsca od 2 do 5: Zosia Wilczek zdobyła medal srebrny, Joanna Tutaj wystrzelała brąz, Marta Niedbała zajęła 4. miejsce, a Joanna Kucharska 5. miejsce. Wśród młodzików Artur Kucharski wystrzelał brąz a Adam Wieczorek zajął 9. miejsce.

W drugim starcie (Amicus Cup) kolekcja klubowa wzbogaciła się o trzy medale.

Młodzik Artur Kucharski sięgnął po złoty medal, a Adam Wieczorek zajął 6. miejsce. Marta Niedbała wystrzelała srebro, Joanna Tutaj wywalczyła medal brązowy, Zofia Wilczek ulokowała się na 6. miejscu, a Joanna Kucharska na miejscu 9. Wiktor Blada zajął 6. miejsce w kwalifikacjach i takie same w finale.