Mechanik w kolejnej rundzie Pucharu Polski

Mechanik Radomsko pokonał 3:1 Omegę II Kleszczów w IV rundzie piłkarskiego Pucharu Polski. Mecz rozegrano na boisku w Wolicy.

Mecz zaczął się rewelacyjnie dla gospodarzy. Już w 2 minucie spotkania, po strzale Roberta Tomesza, piłkę z siatki wyciągać musiał Rafał Dawid. 4 minuty później bliski doprowadzenia do remisu był Tomasz Walioszczyk, jednak piłka minęła bramkę. Bramkę kontaktową zdobył w 23 minucie Jakub Buliński. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

W 51 minucie  radomszczanie objęli prowadzenie po strzale Tomasza Walioszczyka. Na  3:1 podwyższył Jakub Buliński w 57 minucie. Tym samym Mechanik awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski.