Mechanik Radomsko-Skalnik Sulejów 3:1

Kolejne zwycięstwo zanotowali piłkarze Mechanika Radomsko. W sobotnie popołudnie na obiekcie przy Brzeźnickiej pokonali zespół Skalnika Sulejów 3:1 (2:0).Mechanik Radomsko – Skalnik Sulejów... ››

Mechanik Radomsko – Skalnik Sulejów 3:1 (2:0)

Bramki strzelili: Marcin Antczak w 29 minucie, Marek Michalski 38 oraz  Łukasz Gloc 79 – samobójcza 82.

Składy:

Mechanik: Dawid,Kociuga (od 87minuty Dłubak), Radziejewski, Frączyk (od 61. Makowski), Woźniak, Brych, Dryja, Antczak, Olejnik, Walioszczyk (od 76. Buliński), Michalski (od 46. Gloc).
Skalnik: Ćwikła (od 46. Twardowski), Pramka, Urbaniak, Koćmin, Ł. Nojek, Zapała, Kulik, Włodarczyk, B. Nojek, Rek, Papiernik.

Mechanik Radomsko 3-1 Skalnik Sulejów

W tabeli nadal prowadzi LUKS Gomunice, który skromnie pokonał Świt Kamieńsk 1:0. Radomszczanie tracą do lidera już 6 punktów.