Mechanik Radomsko 2–0 Sorento Zadębie Skierniewice

Wygraną Mechanika Radomsko zakończyło się spotkanie z Sorento Zadębie Skierniewice. Rozegrano je w sobotę 10 listopada.

Już w 4. minucie bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki miał Jakub Tazbir, jednak nie udało mu się pokonać bramkarza gości Kamila Woźniaka. W 13. minucie Przemysław Olejnik głową pokonał Woźniaka, po świetnym dośrodkowaniu Marka Michalskiego.

Zaraz po rozpoczęciu drugiej części spotkania bliski zdobycia bramki był Przemysław Szewczyk. W 66. minucie udało mu się pokonać bramkarza gości. Chwilę później mogło być już 3:0, ale Szewczyk tym razem trafił w poprzeczkę.

Obecnie Mechanik Radomsko zajmuje 3. miejsce w tabeli. Kolejnym rywalem radomszczan będzie Mazovia Rawa Mazowiecka.