Mechanik przegrywa z LKS Kwiatkowice

W meczu na szczycie IV ligi, Mechanik Radomsko uległ na wyjeździe, drużynie LKS Kwiatkowice 2:1 (1:0)
LKS Kwiatkowice - Mechanik Radomsko
Dla Mechanika jest to pierwsza porażka w  rundzie wiosennej. Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił Kamil Nowak w 88. minucie. W doliczonym czasie gry bramkę na wagę zwycięstwa dla gospodarzy zdobył Krzysztof Cichosz. Od 67. minuty radomszczanie grali w osłabieniu, gdyż czerwony kartonik obejrzał Zimoń.

Porażka spowodowała, że Mechanik spadł na trzecie miejsce w tabeli. Radomszczan wyprzedziła drużyna KS Paradyż, która zremisowała z Mazovią 0:0. Należy pamiętać, że Mechanik ma zaległe dwa spotkania.

Najbliższe spotkanie Mechanik rozegra na stadionie miejskim z Pilicą Przedbórz, w sobotę 25 maja o godz. 18.00.